Wybierając styl ubierania na lato 2013

Wybierając styl ubierania na lato 2013

29.05.2013 Brak komentarzy 9

Wybierając styl ubierania na lato 2013

Lato to świetny czas w roku, nie tylko dlatego, że odżywia i przyjemne ciepło. jasne światło, różne owoce i warzywa, ale również daje możliwość pokazania ich pojawienie się w całej okazałości. Po całej tej porze roku, można sobie pozwolić na niemal wszystko, i długo oczekiwany urlop czy podróż nad morze, można ozdobić i uzupełnienia ich unikalny sposób, że może wygrać wszystko dokoła. Ale odwagi w doborze kolorów i tkanin nie zawsze oznacza sukces, jako jeden zły ruch może doprowadzić do bardzo różnych wniosków i nie powodują zachwyt. I tak, jeśli nie chcesz wyglądać głupio lub spróbuj na roli klauna, to trzeba trzymać się prostych zaleceń w wyborze stylu, a co najważniejsze stosunek samych ubraniach.

Rodzaje style odzieży na lato 2013

W tej chwili jest tak wiele stylów, a ich liczba rośnie, ale w tym przypadku nie popełniać błędów, zaleca się postępować zgodnie z rodzajów Klasyka stylu, ale z obecnych dodatków i że uczyni Twój styl niepowtarzalny.

Biznes i klasyczny styl charakteryzuje się przede wszystkim proporcjonalność i przejrzystość twarze i te same kolory w tym stylu, może wydawać się nudne głównie na pierwszy rzut oka z ta cecha jest bardzo ciężko, aby wyróżniać się z tłumu. Ale może to być stałe, można również przestrzegać wszystkich podstawowych zasad stylu biznesowym, ale nie nudne.

Biznes styl doskonale połączone z romantycznym stylu i daje możliwość wyrażenia zmysłowości, nie tylko w charakterze, ale również w odzieży. Jeśli zdecydujemy się na formalne kombinezon, bez względu na kolor, ale jest w pełni zgodny ze stylem biznesu, niewielki dodatek w postaci romantycznej elementu, radykalnie zmienić wygląd rzeczy i swój wizerunek jako całości. Musisz wybrać romantyczną bluzkę, na przykład jasnych kolorach z nietypowych wzorów, takich jak małe lub średniej wielkości grochu, główną postacią stylu jest nie do przyjęcia.

Wystarczy dodać szal koronkowy lub duży obraz broszka.

Romantyczny styl – styl, który nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wieku i pozwala wykazać się wyobraźnią w całym zakresie, wykonane również błąd w odzieży, w tym przypadku nie jest tak zauważalny. Najważniejsze jest, aby nie przesadzić z koronki, lepka i żywych zestawieniach kolorystycznych. Należy pamiętać, że w ten sposób, jeśli sprawa jest już wybrana jasną rzeczą, powinien to być jeden, reszta powinna być jak obrazu tła.

Styl idealnie tam, jak również samodzielnie, jak iw połączeniu z młodzieżą lub biznesowego stylu sportowego. Głównie ten styl nadaje się do młodszego pokolenia. Ale nie należy mylić, że połączenie sportu i stylu biznesowego powinien wyglądać – spodnie i kurtka z agrafką.

W tym przypadku, połączenie powinno być co najmniej jednym z wybranych i styl może dominować.

Style Odzież nie powinna być łączona

Błędem jest myśleć, że wszystkie style można łączyć ze sobą – jest częstym błędem wśród kobiet. Na pierwszy rzut oka takie połączenie może wydawać się normalne, ale byłoby błędem ze strony mody i najlepszy wynik można być pobierana w przypadku braku stylu i, co najgorsze, oczywiście, w przypadku braku smaku.

nie można łączyć z romantycznym stylu działalności w zakresie buty w stylu. Romantyczny styl nie jest dopuszczalne obcasy obuwia lub tępym palca. A dla biznesu jest nie do przyjęcia nosić do garnituru buty – drewniaki lub uruchamia swój styl country, to będzie wyglądać śmiesznie i nie zrozumiałe dla innych.

Nie można korzystać z wielu jasnych punktów w ubraniach, jeśli jest obecny, powinien być numerem jeden na tle spokojnych kolorach.

Nie załadować obraz odzieży z dużym wzorem. Jak z kolorami, i tu nie powinno być normą, inaczej ryzykujesz staje cygańskiej i tak.

Po prostych wytycznych, można wyrazić siebie i swoją wyobraźnię całej najmniej, ale nie grozi patrząc śmieszne, absurdalne i lato przyniesie Ci jasne i tylko pozytywne wrażenia.

Pobierz aktualizacje bloga ModaWomen pierwszy!

Share →