Wybór najbardziej pouczające i przydatne bajki dla dzieci

Wybór najbardziej pouczające i przydatne bajki dla dzieci

 1. „Smeshariki” serial animowany z gejowskich kulki, małe zwierzęta żyjące w świecie, w którym okrucieństwo dobrego nie ma miejsca. W tym forum kreskówki kompulsywne słodycz moralizującej i głupie. Dlatego dzieci uwielbiają Smesharikov i zabawy uczą się razem z nimi, aby znaleźć nietypowe rozwiązania typowych problemów.

Przydatne: Wśród Smesharikov nie istnieją znaki ujemne, z wyjątkiem klonu Losyash zła. Praktycznie każdy szereg jest oparty na problematycznych sytuacji, która może wystąpić w życiu dziecka. Przez dziecięcą prostotą i zagranicznej fabuły ukryty filozoficzne, a nawet dość poważne tematy. rozwój myślenia dziecka.

 • „Przygody Luntik” rosyjska animacja Seria szkoleń dla dzieci w wieku przedszkolnym.

  Jest to opowieść o małej futrzany zwierzęcia urodzonego Luntik na Księżycu i upadł plecami do Ziemi. Akcja rozgrywa się w lesie na polanie w pobliżu stawu. Duża ilość osób – są małe zwierzęta: ryby, owady, żaby, i tak dalej D Są to zarówno dzieci jak i dorosłych..

  Przydatne: Animated Series bardzo dobry. to pokazivaetsya widok dzieci świata. Pod względem treści, nie istnieje całkowicie negatywne znaki, nawet histeryczne leech i pseudokibice gąsienice pojawiają się często z różnych punktów widzenia, wieloaspektowy charakter, w którym nie są pozytywne cechy charakteru.

 • „Masza i Niedźwiedź” rosyjskiego serialu animowanego o małej dziewczynce Maszy, która jest nawiedzany przez kogokolwiek, a zwłaszcza jego koledzy niedźwiedzie.

  Cartoon bardzo wesoły i miły. przeznaczone przede wszystkim dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat. ale dorośli też będą się śmiać z przygód Misia i Maszy, przypominając sobie beztroskie dzieciństwo.

  Przydatne: Gdy dziecko wygląda ten komiks, to zaczyna dowiedzieć się o świecie i relacji międzyludzkich. zaczyna się o wzajemnej pomocy i przyjaźni, o rozwoju współczesnego świata.

 • „Bambi” jest miły, szczery, prawdziwy animowany o przygodach małego jelonka Bambi. Na zdjęciu są uważane za wydarzenia z okresu jego urodzenia aż do wieku dorosłego jelenia, tak podobnych do szyku lidera i dumnego stada jeleni.

  Przydatne: Dzieci zaczynają odkrywać świat poprzez kreskówek Walta Disneya, podobno w tym samym czasie z nich, a tym samym coraz Lekcje miłości do wszystkich istot żywych i życzliwość. Rozwija się bardzo kreskówki.

 • „Świnka Peppa” pouczające, zabawne i bardzo dobre kreskówki dla bardzo małych dzieci. Świnka Peppa o gejowskiej, która mieszka z matką świni, Tata Świnka i jej brat George. Śmieszne Świnka Peppa naprawdę lubię grać z przyjaciółmi, zrobić ciekawe znajomości i ubierać się. Każda seria multfilma- to nowa przygoda zabawa Świnka Peppa, która zawsze kończy się chrząkanie Wybuchu i śmiechu.

  Przydatne: Każdy obraz jest odtwarzany Nowa sytuacja. przyjrzeć się, że będą pomocne dla Twojego dziecka.

  W tym serialu animowanego Wiele życzliwości .

 • „SpongeBob” amerykański serial animowany. Głównym bohaterem jest wielki dostosowany do psychiki dzieci. To dobry, słodki, miękka, a co powinno być prawdziwe gąbki, oprócz niego wszystko może się zdarzyć. SpongeBob stale różne: może to być dobry i zły, smutny i szczęśliwy, więc jest to interesujące dla wszystkich.

  Przydatne: Obserwuj tę kreskówkę mogą być dzieci w każdym wieku.

  A dla dzieci nieuważny, niespokojny, z ciągłymi zmianami nastroju i skłonność do agresji i. jest to szczególnie użyteczne.

 • „Dasha podróżnik” rozwija i kreskówki informacyjny. Dasha – dziewczyna siedmiu lat, jest bohaterem. Dasha ma oddanego przyjaciela – małpa nazwie Klapki z którą pokonuje wszystkie przeszkody i trudności, jak również podróże w poszukiwaniu nowych przygód i otwiera świat.

  Przydatne: Fabuła będzie obejmować dziecko w części przygód. Ten serial animowany pomoże dziecku nauczyć się słów w języku angielskim, rozwijanie jego uwagę, bada go zakładać rozróżnić kolory, kształty i rozmiary .

 • „Przygody Leopolda Cat” pouczające i dobrze Rosyjski kreskówki  może przynieść dużo zabawy zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ciekawe historie zainteresuje każdego widza. 2 cute myszy spróbować drażnić dobry kot. Cartoon kot łapie myszy dobre i nie żyć w pokoju ze wszystkimi.

  Przydatne: Takich jak kreskówki został stworzony nie tylko dla rozrywki, ale także z celami nauczania dzieci prostych rzeczy: życzliwość, wartości moralne.

  Uczy kreskówki dobre uczynki, przebaczenie. Dzieci patrząc na nią, może zrozumieć wiele rzeczy.

 • „Uważaj na małpy!” Serialu animowanego, który został nakręcony w studiu filmowym sowieckiej. Multerial o przygodach pięciu młodych małp żyjących w zoo z matką. Dzieci różnią się fantastyczną energię, naiwności i skłonności do awanturnictwa, mama ma ocalić od kłopotów i naprawić swoje wybryki.

  Przydatne: Ten animowany może uczyć dzieci dobre zachowanie. Akcje są zawsze ważne. Z tej kreskówki uczą zachowywać się i słuchać rodziców .

 • „Horton” w słoń Horton takie wielkie uszy, że okazuje się być w stanie usłyszeć nawet kwiaty.

  Raczej małe zwierzęta, które żyją w nich. Ale jeśli dziecko zacznie słoń Horton rozmawiać z niewidzialnymi najmłodszych, inne zwierzęta zaczynają myśleć, że jest to niewystarczające. Ale i tak na nim Horton.

  Uważa on, że to jego obowiązek, aby uratować populację kolorach z zagrożeniami zewnętrznymi.

  Przydatne: Piękny rysunek, który pozwala dzieciom zrozumieć, że cechy, które otaczają można nazwać dziwne i śmieszne, nie musi ukrywać, więc możliwe jest, że są one przejaw jakiegokolwiek talentu .

 • Share →