Wybór stacjonarnego miksera

Wybór stacjonarnego miksera

Większość tych miksery są wyposażone w podstawkę, do miski i słupków znajdujących się na dnie pojemnika. Jeśli chcesz ugotować w mikserze koktajli, wybierz miksera wyposażonego w zawór.

Przy wyborze miksera określenia wielkości czaszy. Może zmieniać się od 0,4 do 2 litrów. Powinieneś wiedzieć, że cała objętość miski do użytku nie działa, bo użytecznej objętości około 300g. poniżej tego.

Szczególne znaczenie ma materiał i miski blendera. Pojemniki szklane nie zaciemnić nie pękają i są odpowiednie na gorące produkty, ale może być zerwana. Miski z tworzywa sztucznego jest uważane za bardziej trwałe, ale z czasem mogą ciemnieć i pozyskiwania nieestetyczny wygląd.

Większa moc i prędkość w tym urządzeń kuchennych, więc jest to bardziej wygodne w użyciu. Dobrze jest, gdy jest wyposażony w mieszadło o czynności, na przykład w tryb turbo i samooczyszczające.

Wybór miksera

Ten rodzaj miksera jest idealny dla szlifowania nie jest bardzo duża ilość produktów. Można je zmielić mięso, orzechy, zioła, itp Blender może być również używany do gotowania żywności dla dzieci, a co najważniejsze, jest wygodna do mycia.

Głównym narzędziem jest jego mocowanie mikser. Mogą być one wykonane z tworzywa sztucznego lub ze stali nierdzewnej. Jakość materiału, z którego wykonane dyszy określa koszt mieszalnika.

Na potrzeby załączników blender, że zależy co żywności może szlifować. Nie dysze pozwalają produkty mielenia, porady dla koktajli, porady dla szpikulcem do lodu i jaj bicia. Dlatego, jeśli chcesz miksera, który ma wiele funkcji, a następnie wybrać ten, który dodany więcej porad.

Wybór miksera, to lepiej, aby dać pierwszeństwo modeli, które jest właścicielem kilku prędkości, ponieważ jest to bardziej wygodne. Obecnie blendery, zawierający od 2 do 15 różnych prędkościach.

Inne wskazówki na ten temat:

Share →