Wyposażenie Kirigami - rodzaj origami, w których ...

Wyposażenie Kirigami – rodzaj origami, które może używać nożyczek i papieru cięcia bezpośrednio w modelu procesu produkcji. Kirigami dość nowa sztuka – można powiedzieć – młody. Przyszedł do nas z Japonii, gdzie urodził się w 1980 roku.

Jeśli mówimy o origami wspominaliśmy i może powołać się na przykład origami modułowego, to nie tak, na temat technologii w Kirigami. Dzięki tej technice można tworzyć magiczne i niezwykłe karty Kirigami, które wpływają na ich kreatywność, nawet w najbardziej spokojnych ludzi tej sztuki.

Do pracy na tym produkcie, musisz Kirigami szablonów, na którym są w stanie przebić się pewien element, który będzie ozdoba karty. Przy okazji, wróćmy do mojego dzieciństwa – na ulubionej wakacje – Nowy Rok, jesteś zobowiązany do dekoracji domu. A co mamy urządzone, wycięte z papieru?

Być może był to duża liczba wyciętych płatków śniegu. Teraz, można zauważyć, że zaskakujące jest snowflake samą sztukę – Kirigami – tylko mieszkanie.

Kirigami słowo składa się z dwóch podobnie brzmiących słów – kiri i kami. Pierwsze słowo – Kiri – japońskie środki – cięcie, drugi kami – oznacza papier. Jeśli treść odebranego połączenia dwóch słów – środki "cięcia papieru",

Tak, to jest sztuka i środki, za pomocą cięcia różnych kształtów złożonych kilka razy arkuszy papieru.

A kto pamięta lub ostatnio spotkałem książki dla dzieci opowieściami o głębokości? I nazywa się pop-up. Pomagają stworzyć całą kompozycję, pomaga umieścić to albo że wpadł na zdjęcie.

Technika ta jest nieco inna, że ​​cięcie odbywa się nie z jednego arkusza papieru, a niektóre z nich są w procesie klejenia tak otrzymany obraz magiczne.

Dzięki tej technice można stworzyć romantyczną kartkę za wakacje lub po prostu swoje ulubione lub ulubionych. Zaskocz swoich bliskich, takich miłych prezentów – wykonane z duszą! Po tym wszystkim, z pamiątkami, wykonane ręcznie, zawsze sprawdzić mężczyznę o swoim czystym uczuciem, spędziłem czas na to, co oznacza, że ​​osoby, dla których został utworzony – nie jest obojętny na ciebie, a przynajmniej go szanować!

Nic dziwnego, że ostatnie prace wykonane własnymi rękami, są wyceniane znacznie więcej niż kupił. Następnie należy kupić prezent – wyszedł i kupił, szczególnie martwić, że nie jest to konieczne, ale coś zrobić z rękami, więc z premedytacją krok poświęcić czas i pracować własnymi rękami!

Share →