Wysokie temperatury

Wysokie temperatury

Co jest uważane za wysoka gorączka?

Wysoka temperatura ciała – Reakcję narażenia na chorobotwórcze bodźców oznaką obecności zapalnych w organizmie.

Wysokie temperatury – nie jest to choroba, jest objawem choroby. Jednak nie oznacza to, że nie jest konieczne, aby pozbyć. Istnieje kilka stopni wzrostu temperatury: niewysoka gorączka (37,2 – 38,0), z gorączką (38,1 -39,0), hipertermii (39, 1 i powyżej). Leki przeciwgorączkowe są używane w temperaturach powyżej 38,5. Umiarkowanie podwyższonej temperatury nie musi obniżać lekami, w wysokotemperaturowej – to jest normalne reakcje na wnikanie do ciała infekcji. Ciepło jest przenoszone przez różne osoby.

Zdarza się, że nawet w temperaturze 39,9 osób uważa, wesoły. Podczas 37 mogą być transportowane bardzo trudne. Dlatego Pojęcie wysokie temperatury – pojęcie to jest bardzo osobisty.

Co zrobić w wysokiej temperaturze?

Jak wspomniano powyżej, lek ten jest wykorzystywany do chłodzenia temperaturę wyższą niż 38,5. Temperatura poniżej 38,5, można wbić chłodzenie fizyczne.

Często stosuje się okłady lub ochłodzić się do schłodzenia ciała przez odparowanie. Wycieranie stosować rozcieńczony ocet lub wódkę. Pacjent musi rozebrać i wolne od koce.

Należy wytrzeć wszystkie powierzchni zginaczy, czoło, brzuch i klatkę piersiową. To powinno być wykonywane regularnie wycierać do gorączki upadku.

W temperaturze powyżej 38,5 ° wyjątkiem chłodzenie fizyczne stosowane terapii lekowej. Aby obniżyć temperaturę wziąć aspirynę, paracetamol, czasem odbytnicy przeciwgorączkowe świece.

W każdym przypadku, należy traktować niezbyt wysokiej temperatury, a także jego przyczyny. Wysokie temperatury – Sygnał organu jakiejkolwiek infekcji.

Share →