Wzmocnienia paznokci w domu: środki folk

Wzmocnienia paznokci w domu: środki folk

Każdego dnia wiele chemii stosować w życiu codziennym. Na przykład, detergent do naczyń, proszek do czyszczenia wanien i kafle, itp Warto zastanowić się, jak to wszystko wpływa na naszą skórę. Przede wszystkim wpływ nasze paznokcie.

Pierwsze oznaki zdrowych paznokci jest procesem separacji, łamliwość i kruchość.

Wzmocnienia paznokci w domu jest to opłacalne i mniej kosztowne. Istnieje wiele przepisów w tym ludzi, którzy są sprawdzonych i skutecznych. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest zapobieganie. Oczywiście, najlepiej, jeśli dłonie nie są w kontakcie z detergentami.

Przed rozpoczęciem czyszczenia domu, rozłożone ręce krem ​​i nosić rękawice, nie za nic, że wszystkie dziewczyny w Europie czystych rękawic.

Jednakże, nie jest to koniec. Aby wzmocnić paznokcie potrzebują witamin i minerałów, dlatego warto pić wapnia w połączeniu z witaminą D i dodać do swojego codziennego jedzenie ryb z czerwonego mięsa jest żelazo, migdały, produkty mleczne, daktyle, figi, sok z marchwi – Witamina A, a na pewno warto uzupełnienia jodu w organizmie, to pomoże nam szpinak. Innym dobrym rozwiązaniem jest, aby wziąć miesiąc codziennie 5 gramów żelatyny medycznej.

W trakcie leczenia, są częścią odżywcze oleje do wzmocnienia paznokci i skórek do śmietany medycznej. Olej potrzebny do konturu paznokcia i naskórka kremu do podstawy płytki paznokcia. Zastosuj w ruchu kołowego potrzebne.

Jeśli ta procedura, będziesz na dłoni pomarańczowy kijem, na pewno go użyć do odsunąć naskórek, iż umożliwia ona nogotochkami „oddychać”.

Szybszy wzrost paznokci pomóc liposomy, jak i składniki odżywcze, które przyczyniają się do strefy wzrostu, regeneracji komórek. Również zawarte w kremach szary amino keratyny białka i witaminy C, które zwiększają odsetek przed niekorzystnymi wpływami środowiska.

Procedury wzmocnienia paznokci w domu: środki folk

Wiele procedur może być stosowany folk Oznacza do wzmocnienia paznokci. które mogą być łatwo wykonywane w domu. Na przykład, co opakowań, które składają się z 70 g wody, 25 g gliceryny 5 ałunu.

Ponadto, jest to możliwe w ciągu tygodnia lub dwa razy stosować oliwę z oliwek, dodając kilka kropli soku z cytryny. Zaleca się przeprowadzenie tej procedury przed pójściem do łóżka, i lepszego efektu nosić bawełniane rękawiczki.

Regularne pocieranie cytryna, sok żurawinowy lub porzeczkowy, wykazuje doskonałe wyniki.

Regularne masaże mogą pomóc paznokcie nabycia jędrność i elastyczność. Masaż odbywa się za pomocą miękkiej szczoteczki, mydła lub dziecka soaped gliceryną. Ułatwia to odrywanie które złuszcza martwe komórki skóry i zapobiega powstawaniu pęknięć.

Kąpiel masaż z solą morską, nie zawierają smaki – będą przydatne do paznokci, ponieważ sól zawiera minerały i jod. Te masaże muszą być co najmniej trzy razy w tygodniu.

Są również procedury, – parafiny. Procedura ta może być dokonane bez drogich salonach, jak iw domu. Pomaga wzmocnić paznokcie, a także minerały odżywcze.

Procedura poprawia ukrwienie rąk i palców, zaopatrzenia w tlen i składniki odżywcze do naskórka.

Wzmocnienia paznokci, Procedura – „uszczelnienie”

Inną użyteczną procedurę – „uszczelnienie”. Procedura ta polega na stosowaniu preparatów zawierających warstwy odżywcze białka, witamin i minerałów, procedura pomaga złuszczają płytkę paznokcia, stymuluje wzrost i wzmacnia paznokcie. Przekazuje go w etapach – pierwszy polski paznokci, a następnie zastosować krem ​​i wcierać, a następnie olej – co daje efekt błyszczącego paznokcie.

Jednak, co do zasady, ta procedura jest przeprowadzana w siedzibie Kosmetologii.

Pamiętaj, że  ujędrniający środków ludowe w domu zależy nie tylko od procedur z kąpieli, ale także o tym, jak się robi manicure. Większy odsetek ludzi są odcięte, a następnie mniej więcej wyciąć plik metalowe gwoździe paznokci. Do cięcia paznokci, pilnik do paznokci, lepiej jest użyć pokrytego teflonem.

Ponadto, schludne paznokcie tylko raz w tygodniu, a nawet lepiej dwa razy powinien.

Wybór zmywacz do paznokci, aceton powinien zrezygnować! Nie zapomnij, że paznokcie powinny odpocząć od paznokcia co około 2 dniach, po pięciu dniach od pokrycia i dostać tlen! Najlepiej jest używać lakieru do lekarza, który zapewni ochronę przed środowiska i wzmocnienia płytkę paznokcia.

Jeśli chcesz, aby dekoracyjne manicure, użyj lecznicze lakier jako podstawa odżywczych, umieszczając ją pod warstwą lakieru tradycyjnego. Na szczęście z kwasami wapnia i owoców są bardzo przydatne dla wzmocnienia łamliwe paznokcie i zapobiega rozwarstwieniu.

A jak wzmocnić paznokcie? Mamy przyjemność opublikować i pisał swoje sposoby, słuchać wskazówek i trików!

Wzmocnienia paznokci Biogel wideo

Share →