Wzrost włosów

Wzrost włosów

Wzrost włosów. Niestety, dla wielu z nas nie jest zadowolona ze swojej szybkości, ale masz długie i piękne włosy, to chyba marzenie wielu kobiet. Zgadzam się, długie włosy, czy są one w dobrym stanie, oczywiście, zawsze były i będą w modzie, do zachwytu i podziwu dla ludzi, a często nieskrywaną dumą ich właścicieli.

Ale co zrobić, te dziewczyny, które mają średniej długości włosy, a nawet krótsze i mają długie włosy chcą teraz. Niewątpliwie rosną, powiedzieć naszym czytelnikom, ale to tylko szybszy wzrost włosów na głowie – to coś z science fiction, więc tylko długo czekać. Ale nie martw się, że można przyspieszyć wzrost włosów, a tam jest sporo kosmetyki i środki folk, aby stymulować ten proces (ostatni wrócimy).

Ale niech najpierw zrozumieć przyczyn w wpływającym zarówno hamowania i przyspieszenia wzrostu włosów.

Jak przyspieszyć wzrost włosów

Uważa się, że przyspiesza wzrost włosów jest w zasadzie niemożliwe, ponieważ szybkość tego procesu zależy od genetyczne i biologiczne właściwości ludzkiego ciała w ogólności. Ponownie zaprogramuj lub zmienić właściwości ludzkości, ale nie można zrobić. Ale znowu, nie spieszyć się denerwować, bo sporo czynników zewnętrznych i innych, które spowalniają naturalny wzrost włosów na głowie, a jeśli wyeliminować włosy zaczną znacznie szybciej rosnąć.

W przeciętnej miesiąca porost włosów 1 cm. Oczywiście, każdy indywidualnie może być wyższy lub niższy. Więc co może mieć wpływ na spadek tego wskaźnika, omówmy szczegółowo:

Cóż, po pierwsze, włosy odzwierciedla stan zdrowia organizmu i zdrowe ciało ma dobrą kondycję i prawidłowy wzrost włosów. Tak więc, wzrost włosów na głowie staje się powolny i hormonalny zaburzenia żołądkowo-jelitowe, ale jeśli uważasz, że zdrowie masz wszystko w porządku, być może przyczyny powolnego wzrostu włosów w coś innego.

Na przykład, najczęstszym czynnikiem – banalne brak niektórych składników odżywczych i witamin, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu włosów. Ten wapń, magnez, żelazo, chrom, miedź, potas, krzem, jod, selen, cynk, i siarki. Ponadto, konieczne jest wiele witamin nie tylko dla prawidłowego rozwoju i zdrowia jako całości włosów (A, Grupy B, E, C, H, F).

W celu uzupełnienia braku elementów niezbędnych do konkretnej diety i trzymać się go codziennie danych. I dalej, powołując znajdziesz informacje na temat tego, co produkty są najbardziej bogate w tych lub innych substancji, oraz w jaki sposób każda z witamin i elementów wpływa na kondycję włosów:

Witaminy w produktach dla zdrowia i urody włosów

W szczególności, można spożywać dodatkowo kurs witamin, ale uważaj z podjęciem ważnych leków farmaceutycznych, więc ich skład nie jest bardzo „naturalny”. Najlepszą rzeczą w tym przypadku jest, aby zapytać o radę (doradztwo) do lekarza-trihologu.

Następnym powodem nie jest wystarczająco szybki wzrost włosów na głowie jest ponownie połączony ze zdrowiem – to jest system nerwowy przepięciami, stały stres, złość lub depresję.

Cóż, to, co można naprawić każdą poradę … (jeśli to możliwe) przyczyny swojej nerwowości, lub jeśli nie może zrobić różnicę, spróbuj zmienić nastawienie do niego. A może w Twoim przypadku, warto skorzystać z pomocy specjalisty. Po tym wszystkim, poczucie radości życia z pozytywnym wpływem na nasze samopoczucie i wygląd wielu procesów w organizmie znacznie więcej niż można sobie wyobrazić.

To może spowolnić wzrost włosów, więc jest to niewystarczające lub niewłaściwej pielęgnacji. Co to oznacza? Na przykład, choć mówią, że często myć włosy są złe, ale jeśli zatkane pory skóry głowy tłuste wydzieliny i inne „brud”, utrudnia dopływ tlenu, a także o szybki wzrost włosów może powiedzieć, czy mieszki włosowe są dotknięte głód tlenowy.

Dlatego lepiej jest umyć włosy jak zanieczyszczenie korzeni włosów.

Również na porost włosów, a włączenie ich do ogólnego stanu może mieć negatywny wpływ częste farbowanie, trwała i używać produktów do stylizacji na gorąco (suszarka do włosów, żelazka, lokówki, etc.).

Aby zapewnić jak najbardziej szybki wzrost włosów na głowie, wystarczy dobre krążenie krwi. To przez krew na włosy pęcherzyki wchodzą wszystkie niezbędne składniki odżywcze i inne substancje, które są „cegiełkami” do włosów.

Przy okazji, jeśli nie wiesz, zaburzenia krążenia aktywnie przyczyniają się do nikotyny, alkoholu, zanieczyszczenie powietrza, sztywność, i wiele czynników zewnętrznych (klimatyzowane, na przykład), że w jakiś sposób narażone, mieszkających w dużych miastach i obszarach metropolitalnych.

Naprawdę, które przyspieszają krążenie krwi? Jest to, na przykład, aby sobie z tym poradzić i masażu skóry głowy. Więcej informacji na temat tego masażu można znaleźć klikając na link poniżej:

Jak masować skórę głowy, aby stymulować wzrost włosów

Tak jak już wspomniano na początku, istnieje wiele środków ludowe i maski, które przyspieszają wzrost włosów:

Maski ludowe dla szybszego wzrostu włosów

Przepisy maski w domu dla wzrostu włosów, str. 2

Środki ludowe dla wzrostu włosów w domu

Pieprz Nalewka na porost włosów

Przygotowanie maski z pieprzem nalewki przyspieszyć wzrost włosów

Na wykorzystaniu musztardą na porost włosów

Maska Musztarda porost włosów

Stosowanie olejów roślinnych i niezbędne dla wzrostu włosów

Oczywiście, pożądane jest, aby stosować się do wielu opisanych tu wskazówki i porady od razu. Oznacza to, że należy starać się prowadzić zdrowy tryb życia, unikać stresu, poruszać się i być na zewnątrz, wyspać, nie nadużywać tytoniu, alkoholu i szkodliwych wysokokaloryczne jedzenie, pełne i jeść prawo i dostarczyć do pielęgnacji włosów pracę.

I, oczywiście, dodatkowo stymulują wzrost włosów z masażem głowy, maski domowych i innych środków ludowej.

Share →