Zaloty panny młodej - skrypt

Zaloty panny młodej – skrypt

Kojarzeń skrypt

Zabawne zaloty Rytuał rozpoczyna się zwykle piękny i wspaniały ślub. Od czasów starożytnych, to uznano za główny tradycyjny rytuał zwyczaj ślubny, który może mieć wpływ na wynik nadchodzących wydarzeń. Woo było konieczne nie tylko, aby uzyskać błogosławieństwo rodziców panny młodej do ślubu, ale także mówić o posag i rozwiązać część problemów związanych z przyszłym wspólnym życiu młodej.

Dlatego też uznano, swatanie, nie głównym wydarzeniem ślubu, a jego organizacja zawsze podchodzić odpowiedzialnie.

Prąd zaloty nieco łatwiejsze i nieco zmodyfikowana. Do dnia dzisiejszego zachowały się tylko dwa najbardziej popularne warianty tego pięknego zwyczaju. Pierwszy polega na „ZASILANIE” matchmakers oczyszczenie do rodziny swojej dziewczyny. Swat, co do zasady, rodziców, chrzestnych matkę i ojca, bliskich krewnych. Drugą opcją jest swatanie osobistą wizytę do domu pana młodego panny młodej, w celu zażądania jej rękę od swojego ojca i matki. W tym przypadku konieczne jest, przed komfort własnego domu, aby otrzymać błogosławieństwo od rodziców.

W tym przypadku, oboje rodzice zajmują ikonę Matki Bożej i Zbawiciela, zapalone świece kościelne, mówiąc modlitwy, które są zespolone w zawarciu słowa „Błogosławieni”. Na koniec ceremonii syn powinien pocałować ikonę i rodziców – pocałunek i chrzcił syna.

W przyszłości Pan młody. młody człowiek udał się do domu swojej dziewczyny, posiadające swoje dwie piękne bukiet: jeden wyznaczony przez matkę panny młodej, drugi – w samej panny młodej. Ubierz przyszłego syna trzeba z tej okazji, ale zawsze – elegancki i schludny. Rodzina panny młodej powinien zobaczyć wszystkie najlepsze aspekty pary dać bez wahania zgodził się przyszłego małżeństwa.

Jak sadzić, dziewczyna nie może być obecny podczas zalotów, tak, aby nie wstydzić się młody człowiek, którego rodzice mogą zadawać bardzo delikatne kwestie dotyczące jego sytuacji finansowej, poglądy na temat życia, kwestie mieszkaniowe, związane z rodziną i dziećmi.

Pan młody z kolei ma prawo do wglądu w posagu Panna młoda. Oferta ręcznie serce zrobić rodzice panny młodej. Młody człowiek musi ich przekonać, że jest idealnym kandydatem na przyszłego męża, że ​​pod żadnym pozorem, będzie dla ich córki rzetelnej ochrony, wsparcia i pomocy, że zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka spoczywa na nim i jest gotowy do żywiciela i dostawcy jego rodzina. A jeśli on jest w stanie zdobyć zaufanie rodzice dziewczynki – Zabiorą jego ofertę. Fakt ten wykonany ze zszywkami działania symboliczne: ojciec kładzie rękę na rękę panny młodej pary.

Po tym, rodzice panny młodej musi zgadzać się z młodego człowieka spotkać się ponownie, ale tym razem w obecności jego rodziców, aby spotkać się i omówić wszystkie problemy i niuanse nadchodzącym ślubie.

Po otrzymaniu „błogosławieństwo” swoich rodziców i zgody na małżeństwa rodziców swojej dziewczyny, postanowił wysłać biura matrymonialne w domu jego pani.

Bardzo łatwy w użyciu, w tym przypadku, rozwiązaniem zasilaniya oczyszczenie jak biura matrymonialne właścicielem rodzice. Ich zadaniem jest podczas wizyty nie przebierając w środkach, aby uzyskać zgodę rodziców panny młodej. Ta tradycja sięga do czasów, kiedy los młodych ludzi rozwiązać ich bliskim.

Teraz jednak ta ceremonia straciła jego powaga jest tylko zabawa zwyczaj dotyczące przestrzegania kanonów i zasad naszych przodków.

Share →