Zapalenie błony śluzowej żołądka o wysokiej kwasowości.

Zapalenie błony śluzowej żołądka o wysokiej kwasowości.

Trochę zapalenie błony śluzowej żołądka o wysokiej kwasowości.

Wraz ze wzrostem kwasowości soku żołądkowego zmniejsza aktywności. W celu uniknięcia tego procesu, lub co najmniej minimalnym bolesne sprawiają, że konieczne jest przestrzeganie trzech prostych reguł. Po pierwsze, należy wykluczyć z diety pokarmów waszych otrąb zbożowych, takich jak, rzodkiewka, mięsa, szczególnie szorstki i brukwi, rzepy. To znaczy, że powinniśmy porzucić jedzenie z siatkówki włókien. Zasada ta nazywana jest zasada „shazheniya mechanicznej.” Druga reguła przewiduje możliwość nie picia alkoholu, zupy, kawa, napoje gazowane, a nawet czarny chleb.

Ta tak zwana zasada chemicznego. I po trzecie, osób cierpiących na nadkwaśność, w żadnym wypadku nie może być używany jako bardzo gorących potraw, i bardzo zimno. Zasada ta nazywa się „Nie zostawiaj z jednej skrajności w drugą.” Zapalenie błony śluzowej żołądka o wysokiej kwasowości nie jest w konflikcie z produktów takich jak owoce morza, owoce, warzywa i zboża.

I nie wszystkie owoce mogą być zawarte w diecie, takich jak jedzenie owoców cytrusowych negatywnie wpływ na brzuchu, ale korzystanie z truskawek i malin będą przydatne (w tym przypadku nie mogą być spożywane świeże, i często, maksymalnie 1 truskawek i malin w tydzień). Oto opinia jednego z ludzi, myślę, że to jest złe, ale może myśleć inaczej: Korzystne są produkty mleczne, czy tłuszczu mleka, upewnij się, że koza, która jest bardziej śmiały. Można gotować bez obawy omlet białka, ale również nie zaszkodzi.

Dla amatorów produktów rybnych, jest konieczne użycie ryby rzeki, co w nadmiarze kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które nasycenia ciała z olejków eterycznych.

Trochę więcej o żołądka z wysokiej kwasowości.

Mięso powinno jeść tylko chude, najlepszym rozwiązaniem jest królik. I oczywiście, najlepsze jedzenie na zapalenie żołądka zawsze owsa, jęczmienia i gryki. To jest niemożliwe, aby spożywać niskotłuszczowe mleko i ser.

Produkty mleczne powinny być śmiały, a następnie tworzy korzystny mikroflory żołądka. Powinny również zrezygnować z węglowodanów, ale tylko od kategorii węglowodanów, które mają tendencję do wspierania procesów zapalnych.

Najlepsza dieta dla żołądka z wysokiej kwasowości można znaleźć na stronie głównej (które mogą być spożywane z zapaleniem błony śluzowej żołądka).

Share →