Zapalenie jamy ustnej: Leczenie w domu

Zapalenie jamy ustnej: Leczenie w domu

Zapalenie jamy ustnej, według lekarzy, jest czysto choroby dla dzieci, choć często występują u dorosłych, takich chorób. Odsłonić zapalenie jamy ustnej nie tak trudne, Objawy prosta: jest bolesność i czasem pieczenie w błonie śluzowej jamy ustnej, z bolesne do przełknięcia, zwłaszcza boli żuć jedzenie. Powoduje ostry ból, zimno i gorące jedzenie źle, boli po prostu żuć pokarm stały.

Jeśli Twoje dziecko jest na błonie śluzowej (wewnętrzna strona) z policzków i (lub) w języku pojawiły bolesne rany, to jest zapalenie jamy ustnej. Przyczyny To proste choroby, dziecko może porysować języka lub policzka, ale nie w tym przypadku na zarysowania jest przyczyną. W godzinach porannych, dostać wirusów chorobotwórczych, więc robią "ich praca", Powodując powstawanie zapalenia i wrzody na początku.

Zapalenie jamy ustnej: Leczenie w domu

Treat zapalenie jamy ustnej Nie jest to trudne, najważniejsze, aby przestrzegać ważnych zasad higieny i zaopatrzyć się w taki sam za wszelką cenę. W odniesieniu do higieny: dziecko powinno być oddzielne kubek, łyżka i płyty, które odpowiednio dokładnie wymyć za pomocą sody oczyszczonej i ciepłą wodę.

Smarować rany na śluzu puszek farmaceutyków " Metylenu "Ale pożądane jest wstępnie przepłukać usta ciepłą przegotowanej wody i sody oczyszczonej (szklance wody – łyżeczka sody). Zamiast sody można użyć ziół ( Seria, rumianek i kora dębu, szałwia ). Zioła należy zaparzyć jak jest napisane na opakowaniu (jeśli produkt farmaceutyczny). Częste płukanie łagodzi ból i przyspiesza gojenie, gojenie się ran jamy ustnej.

Jest to bardzo ważne jeść prawo z jamy ustnej. takich jak sok z marchwi zawiera ważne witaminy A, która pomaga leczyć wiele szybciej w godzinach porannych. Zaledwie moreli są bogate w witaminy A, ale warto pamiętać, że witamina musi najpierw zostać rozwiązana w każdym tłuszczu, a następnie właściwości lecznicze witaminy pełni objawione. Czy istnieje morele i marchew Dziecko może być podana w postaci puree z dodatkiem kwaśnej śmietany lub oliwy, kukurydza oleje (w tym i innych zawiera witaminę E, promuje również gojenie się ran).

Zapalenie jamy ustnej: Leczenie w domu zdjęcie:

Zapalenie jamy ustnej daje dziecku ból i dyskomfort

Gdy zapalenie jamy ustnej należy przepłukać usta wodą i sodą

Gorące i ostre jedzenie z zapaleniem jamy ustnej powoduje ból

Sztućce dla dzieci powinny być dokładnie umyte z sody

Share →