Zapalenie okostnej szczęki

Zapalenie okostnej szczęki — zapalenie środka zapalenia okostnej.

Zapalenie okostnej szczęki — rozwija się w wyniku wielu chorób zębów z centrum procesu zapalnego zapalenia okostnej. W gospodarstwie domowym korzystanie zapalenie okostnej częściej nosi swój oryginalny tradycyjnej nazwy – strumienia.

Rozwój choroby

Martwa miazga powodując zapalenie okostnej gromadzi infekcji na szczękę.

Jeśli chory nie iść do dentysty i stara się poradzić sobie z bólem zęba się za pomocą leków, w czasie bólu (objaw choroby) może zniknąć, ale choroba będzie kontynuować swój rozwój.

Pacjent idzie do dentysty, który nakłada na zapalenie miazgi lek, który zabija odwagi, takich jak arsen. Pod wpływem masy arsenu umiera i ból ustępuje.

Kanał korzenia zęba w międzyczasie jest rozpad miąższu mikroorganizmy namnażają się silnie w nim zębów staje się źródłem infekcji, która szybko rozprzestrzenia się w tkankach otaczających ząb tym okostną.

Objawy przyzębia szczęki

Zapalenie okostnej szczęki rozpoczyna obrzęk dziąseł zębów pacjenta. Desna w obszarze zagrożonym szybko rośnie w wielkości, któremu towarzyszy silny ból stałej.

Po 1-2 dniach pod okostną utworzona ropień (ropnie). Wynikiem jest puchnięcie policzków usta lub podżuchwowych regionu podoczodołowej (w zależności od położenia zębów pacjenta). Ból może rozprzestrzeniać się do świątyni, ucha, oka; Często temperatura ciała wzrasta do 38°S.

Czasami powodu ropnia ropy szybko wychodzi, torując pochód przez gumę. Proces zapalny w ten ustępuje, ale nie całkowicie i może wznowić.

Najczęstsze powikłania przyzębia do przemieszczania szczęk na infekcje tkanek miękkich, aby uformować w niej czoła wrzodów lub kości, co prowadzi do rozwoju zapalenia szpiku.

Gorączka, ból, złe samopoczucie — jest odpowiedzią na infekcję. A wspólne objawy są najbardziej widoczne u osób dorosłych, słabszy — u dzieci, osób starszych i osłabiony z powodu powszechnych chorób.

Kilka dni później śluzówka ropnia dziąseł staje się cieńsza, ból zmniejsza się, a po ropa zatrzymuje. Równolegle z tym tworzenia warstwy zabezpieczającej jest tkaniną, a tym samym wyeliminować ogniska zapalnego w tym momencie jest przechowywany przez długi czas, na pogrubienie błony śluzowej. Charakterystyczne zmiany w jamie ustnej. Pojawia się zaczerwienienie i obrzęk błony śluzowej zagięcia przejściowego i okolic od kilku zębów policzkowych.

Z powodu naruszenia samooczyszczania jamy ustnej błony śluzowej jamy ustnej jest pokryta rozkwicie. Drukuje widocznych zewnętrznych powierzchni koron zębów.

Na pierwszy znak początku zapalenia okostnej szczęki powinny być jak najszybciej zająć się klinika stomatologiczna i leczeniu tej choroby, aby zapobiec poważne konsekwencje dla organizmu.

Share →