Zapalenie pęcherza - lecznicze środki folk

Zapalenie pęcherza – lecznicze środki folk

Zapalenie pęcherza moczowego jest zapalenie pęcherza moczowego. Uczucia podczas tej choroby jest tak nieprzyjemne, że jest to po prostu niemożliwe do pominięcia. Ból brzucha, ból i pieczenie przy oddawaniu moczu, krew w moczu, a stałą chęć oddania moczu – wszystko szybko wyczerpuje i zachęca do przyjęcia środków na leczenie.

Tak się złożyło, że zapalenie pęcherza moczowego występuje częściej u kobiet niż u mężczyzn nas, ponieważ cewka moczowa jest krótsza i szersza niż pierwsza, niż w drugim.

Zazwyczaj urolog, w zależności od przyczyny zapalenia pęcherza są przepisywane leki, które mogą obejmować zarówno tradycyjne i przeciwzapalne leki przeciwbólowe i antybiotyki i leki przeciwgrzybiczne. I prawie zawsze na poparcie pierwotnego leczenia przeciwko zapaleniu pęcherza zaleca środków ludowych.

Tradycyjna medycyna aktywnie korzystając z doświadczenia krajowego leczeniu zapalenia pęcherza moczowego, ponieważ uważa się za wystarczająco skuteczny sposób pozbyć się irytujących szybkich objawów.

Tradycyjne metody leczenia zapalenia pęcherza

Problem zapalenie pęcherza jest od niepamiętnych czasów, gdyż budowa anatomiczna okaleczenia żeńskich narządów płciowych ma wygląd tego problemu. Wśród środków ludowej w leczeniu zapalenia pęcherza moczowego u kobiet są:

  1. Ogrzaniu zapalenie pęcherza (Nagrzewanie może odbywać się za pomocą woreczka z kalcynowanego chlorku sodu lub owsiane, również skuteczne rozgrzewają się łaźnię z dodatkiem urologicznego bukiet ziół).
  2. Ziołolecznictwo (szczególnie polecany fitosbory podstawie Krwawnik pospolity, mącznicy lekarskiej, liści brzozy, korzeń lukrecji, nasiona pietruszki, itp).

Jak leczyć zapalenie pęcherza środków ludowe?

Przepisy tradycyjnej medycyny nie tylko pomóc w leczeniu ostrego zapalenia pęcherza moczowego, ale także w pozbyciu się jego przewlekłych objawów – nawrotów. Leczenie przewlekłego zapalenia pęcherza wykonana z tych samych środków ludowej, tak jak w przypadku ostrych, ale już przedmiotów – 1,5-2 miesięcy po upływie 2-4 tygodni. W leczeniu można stosować jako gotowe farmaceutycznych urologicznych fitosbory torby i przygotować własne mikstury z ziół. Oto kilka sposobów, jak leczyć zapalenie pęcherza środków ludowych:

  • Być może najczęściej ludowym jest sok żurawinowy i żurawiną. Aby to zrobić, 4-6 łyżki jagód zalać litrem wrzącej wody. Take Ten sok ½ szklanki 2-3 razy dziennie;
  • do przygotowania wywaru ziołowego do podawania doustnego wziąć łyżeczkę mącznicy lekarskiej, korzenia lukrecji i kwiatów bławatka. Wlać szklankę wrzącej wody i zaparzać przez 20 minut. Odcedzić i wziąć 1 łyżka 3 razy dziennie na pół godziny przed posiłkiem;
  • do przygotowania gorących kąpieli z dodatkiem fitosbora muszą brać 3 łyżki suszonych kwiatów rumianku i nagietka. Zalać wrzątkiem i odstawić na 40 minut, następnie dodać bulion wynikowy wpisane w wannie.

    Możesz dodać 2-3 krople olejku z drzewa herbacianego;

  • Rosół z mącznicy lekarskiej jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów tradycyjnej medycyny w walce z zapaleniem pęcherza. Aby to zrobić, zalać szklanką wrzącej wody łyżkę rozdrobnionych liści tej rośliny. Przygotowania bulionu w łaźni wodnej przez 30-40 minut, a następnie przesączono i twierdzą, w ciągu godziny. Take 1-2 łyżki 2-3 razy dziennie.

W leczeniu zapalenia pęcherza moczowego kobiety pożądane jest ograniczenie seks, unikać podnoszenia ciężkich i nie alkohol, kawa, słone i pikantne jedzenie i napoje gazowane. Zaleca się zwiększenie objętości cieczy zwykłą zużycia wody gazowanej i herbaty ziołowe.

Share →