Zaparcia u niemowląt

Zaparcia u niemowląt

Objawy zaparcia u niemowląt

Znak zaparcia u niemowląt jest suche, twarde stolce lub nieobecność fotela w ciągu dnia. W normalnych dzieci Krzesło raz dziennie albo raz na dwa dni.

W pierwszych czterech miesiącach dzieci, zwłaszcza jeśli są one karmione często zaparcie. Wynika to z naturalnego rozwoju ciała dziecka, tak że zaparcia u dzieci mogą być uważane powszechne.

Przyczyny zaparć u niemowląt

Przyczyny zaparć u dziecka może być:

  • Niedożywienie.
  • Niewłaściwy skład pokarmu mlecznego.
  • Stosowanie leków.
  • Niewłaściwa dieta matki opieki.
  • Zmiana daty dziecka.

Leczenie zaparć u niemowląt

Jeżeli dziecko jest karmione piersią, musimy najpierw zmienić matkę diety pielęgniarskiej. Jedz więcej buraki, błonnik, wodę, zioła, suszone śliwki. Wykluczyć z diety alkoholu, kawy, ser i czekolada.

Jeśli dziecko jest sztuczne lub mieszane diety, można spróbować mieszanki mleka, zapobiega zaparciom i poprawia trawienie dziecko.

Należy zwrócić uwagę na tryb dzień i karmienia dziecka. Zmiana lub naruszenie dziecka może prowadzić do wadliwego działania trawienia i wystąpienia takich działań niepożądanych, jak zaparcie.

Aby pozbyć się zaparcia u niemowląt, daj dzieciakowi więcej przegotowanej wody.

Bardzo często zatwardzenie u noworodków występuje po wprowadzeniu pokarmów uzupełniających. W związku z tym, można rozpocząć wprowadzanie pokarmów stałych z soku slivogogo lub szpinaku (jeśli zdecydujesz się rozpocząć pokarmów stałych z warzywami).

Nie należą zaparcia, i nie pozwól mu odejść do przewlekłych.

Jednakże, jeśli zaparcia powoduje komplikacje u niemowlęcia (gaz, ból żołądka, niepotrzebnych pragnień), konieczne jest podjęcie działań. Weź małą strzykawkę, pokroić na pół, pozostawiając rurę, smarować dzieci lub oleju roślinnego i włóż ją do odbytu. Odczekać 3 minuty. Powietrze i kał powinien odejść.

Jeśli to nie daje oczekiwanych rezultatów, należy użyć specjalnej świecy, po konsultacji z lekarzem.

Przewodniczący noworodka można nazwać tylko skrajnej potrzebie, a jako wyjątek. W żaden sposób nie jest wykluczone, że dziecko wykorzystywane do sztucznej indukcji krzesła! Jest to konieczne, aby zorganizować żywność tak, że występuje jako czynnik przyczyniający się do prawej strony fotela, a tym samym zapobiega występowaniu zaparć u niemowląt.

Jak zapobiegać zaparciom u dzieci

Zanim dziecko musi być dostarczona w wystarczającej ilości, czy mleka matki lub sztuczne mieszanki.

Dziecko powinno przejść wystarczająco, aby uniknąć zaparć.

Należy zwrócić uwagę na tryb pracy dziennej i harmonogram karmienia dziecka.

Jeżeli dziecko jest karmione piersią, karmienie piersią należy monitorować ich diety i krzesło.

Dzięki wprowadzeniu pokarmów uzupełniających oglądać krzesło dla dziecka.

Share →