Zatrucie krwi ciąży, co robić?

Zatrucie krwi ciąży, co robić?

30 maja 2014 14320

Zatrucie: zalecenia w celu zwalczania jej objawów

Każda kobieta, dowiedziawszy się o wystąpieniu długo oczekiwany ciąży, raduje zdarzenie. Jednak stan skrzydlate i szczęście znika, gdy jest to poranne mdłości. Z tego nieprzyjemnego zjawiska doświadczają niemal każdej kobiety w ciąży.

Zły stan zdrowia, depresja, drażliwość, nudności, ślinotok – główne cechy tego procesu.

Wiele kobiet, które są w ciąży po raz pierwszy, nie wiem, co zrobić z toksemii ciąży. W zasadzie, ten stan jest uważany absolutnie normalne i nie wymaga leczenia. Istnieje wiele różnych sposobów nieszkodliwe, które mogą złagodzić stan ciąży. Jeśli nudności i wymioty są bardzo torturowanie kobietę, należy skonsultować się z lekarzem.

On wyznacza niezbędne leki lub oferują na leczenie w szpitalu.

Odżywianie dla zatrucia

Co do zasady, mdłości w czasie ciąży daje o sobie znać w godzinach porannych. Budząc się, nie wstać z łóżka gwałtownie i biegnie do przygotowania śniadania. Lepiej jest położyć się i zjeść ciastko lub garść orzechów. Produkty te są najlepiej przygotować wieczorem do rana nie wstanie z łóżka, mogli podjąć.

Ich żucia, nudności krótko odwrotu.

W czasie ciąży matki oczekującej rodzi wiele pytań. Jeden z nich – podczas gdy zatrucia? W związku z tym, warto zauważyć, że w ciąży użytecznych świeże owoce i warzywa, zboża, mięsa, królika i cielęciny, ryb.

Zmniejszenie objawów toksyczności pomaga witamina B6. znaleźć w jaja, mięso z kurczaka bez skóry, orzechy i rośliny strączkowe (soczewica, groch, fasola). Z tych produktów i powinny przygotowywać własne posiłki. Kobieta w ciąży powinny jeść małe posiłki co 2-3 godziny, nie wiele drażnić receptory żołądka i nie przeciążać go.

Teraz porozmawiajmy o sposobach gotowania. Kobiety w pozycji powinny być spożywane gotowane, pieczone, gotowane na parze jedzenie. Z diety należy wykluczyć, smażone, ostre i tłuste jedzenie. Ważne jest, że produkty te nie są zbyt gorące lub zimne. Jeśli nudności i wymioty towarzyszą ciąży w ciągu dnia, należy puree żywności.

Ze świeżych owoców i warzyw mają wziąć wolne. Mogą one być zastąpione soki i przeciery.

Szczególną uwagę należy zwrócić na produkty mleczne. Chyba wszyscy wiemy, że mleko – źródło wapnia. Dla dzieci jest to koniecznością.

Wiadomo również, że spożywanie produktów mlecznych w zatrucia tylko jeden. Wiele kobiet, one powodować nudności i wymioty, więc nie zmuszaj się dopchać je, twierdząc, że jest to konieczne w celu Twojego dziecka.

Zły stan zdrowia w przyszłości na pewno nie jest nic dobrego. Jeśli natomiast pożądane byłoby ser o niskiej zawartości tłuszczu lub jogurt, nie trzeba angażować się w nim. Organizm dostarcza zatem sygnały, że on potrzebuje tego produktu.

Picie reżimu na zatrucia

Lekarze zalecają, aby kobiety w ciąży używać dzień około 2 litrów wody bez gazu. Pić należy małymi łykami. Woda z kranu może zawierać chloru i innych elementów, które mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie matki oczekującej i nienarodzone dziecko. Więc co do picia na zatrucia płci pięknej? Lepiej kupić wodę mineralną.

Jeśli nie ma możliwości, aby go kupić, trzeba oczyścić wody pobieranej z filtra z kranu.

Nie należy pić wody podczas posiłków, gdyż może to prowadzić do wzdęcia, poczucie ciężkości. Nie można również używać go przed snem. W przeciwnym razie, można zobaczyć nie bardzo przyjemny obraz – obrzęk twarzy, kończyn górnych i dolnych.

Wiele kobiet miłość herbaty, ale w czasie ciąży nie wiem, czy można ją pić, czy nie. Istnieje wiele rodzajów herbaty. Niektóre z tych kobiet są przeciwwskazane w ciekawym miejscu. Na przykład, z zielonej herbaty będzie musiał wziąć wolne.

Uważany jest za lidera w zawartości kofeiny, co ma negatywny wpływ na płód. Nie należy pić kawy.

Więc to pomaga toksyczności? Co herbata będzie przydatny? Nudności i wymioty powinny pić herbaty, imbir.

Jedna mała filiżanka herbaty dziennie wystarczy, aby pozbyć się niewygodnych wrażeń.

Herbata miętowa w małych ilościach jest zalecany dla kobiet w ciąży do picia na zatrucia. On zaprzecza nie tylko nudności, ale również z powodu obrzęku, pozytywny wpływ na układ trawienny.

Radzenia sobie z objawami zatrucia mogą także użyć soku z dyni, sok żurawinowy, rosół z suszonych śliwek i suszonych moreli.

Leczenie zatrucia lekami

Wiele kobiet, które doświadczyły wszystkie nieszkodliwe sposoby, nie wiem, co zrobić z silnego zatrucia. Tylko w ten sposób – do lekarza, który przepisze odpowiednie leki. Oczywiście, stosowanie leków podczas ciąży jest bardzo pożądane, ponieważ mogą one niekorzystnie wpływać na dziecko, ale stały nudności i ciężkie wymioty, nie ma ucieczki. Ten stan matki oczekującej jest bardzo ryzykowne dla płodu.

Najczęściej kobiety w ciąży cierpiących na zatrucie, przepisać Reglan (metoklopramid), torekan, hofitol, droperidol. Co zabrać ze zatrucia, rozwiązuje się z lekarzem. Nie trzeba samoleczenia.

Porady na temat łagodzenia objawów zatrucia

Dziecko urodziło się zdrowe, przyszła matka musi porzucić złe nawyki: papierosy i alkohol. Należy często chodzić na świeżym powietrzu. Jeśli kobieta w ciąży budzi się wczesnym latem, to należy zdecydowanie iść kilka minut po przebudzeniu. Świeże i chłodne powietrze może złagodzić mdłości.

Położony na ulicy w ciągu dnia nie jest to konieczne, z tym, że tylko w cieniu, a latem jest bardzo wysoka. Przed pójściem spać jest z pewnością warta spaceru. Wiele kobiet zajmuje się pytanie – co zrobić z zatrucia zimą i warto spacer w tym czasie?

Zimy nie należy się obawiać. Nawet w zimne pory roku musi być przynajmniej na chwilę wyjść.

Nie zapomnij o ćwiczeniach fizycznych. W okresie ciąży, możesz zrobić jogę. Ćwiczenia pomagają znormalizować funkcjonowanie nerek, wątroby, żołądka. Jeżeli regularne ćwiczenia wówczas zniknie, bóle i zawroty głowy, elastyczność mięśni i stają się mocniejsze, a stan psychiczny będzie bardziej zrównoważony.

Techniki oddechowe nauczane w klasie, będą przydatne dla kobiet w czasie porodu.

Po powyższych wytycznych, można złagodzić ich stan w czasie ciąży na wystąpienia objawów zatrucia. Co zrobić, gdy Zatrucie, każda kobieta decyduje samodzielnie. Wyjątek tylko zrobić leki, które muszą być podjęte na receptę. Może nie wszystkie wskazówki będą odpowiadać każdemu.

Ciało każdej kobiety jest inna.

Ważnym aspektem psychologicznym – Konieczne jest, że mniej o zatrucia i jak trudno jest prowadzić. Wystarczy, aby cieszyć się ciążą, a następnie wszystkie problemy same pójdą w zapomnienie.

Zalecamy, aby przeczytać: Toksyczność Komunikacja i płeć dziecka

Share →