Zdjęcia rodzinne z miłości i szczęścia.

Zdjęcia rodzinne z miłości i szczęścia.

Film "Życie osobiste: radość z intymnej relacji. Fragment szkolenia, grudzień 2012" Pobierz film

Pobierz wideo mogą tylko zarejestrowani użytkownicy. Proszę się zalogować lub zarejestrować.

Zdjęcia szczęście – obrazki, zdjęcia, stawiając spowodowane do życia, dowiadujemy się: „To jest – szczęście!” Jeśli nie ma zdjęcia szczęście, można żyć w komfortowych warunkach dla akcji może spaść dużo szczęścia, ale i nigdy nie będzie, Ci – szczęśliwy. Ci, którzy wiele (dostateczne) obrazy szczęścia i nie zapomnij, aby z nich korzystać, mówi w życie (życie spalin) szczęścia.

W celu przerwania z szafy w świecie światła smutku i radości, zaczynają się uchwycić te momenty, które przynoszą radość.

. Wyjdzie z ciemnym wejściem, a na ulicy świeci słońce, pąki pęcznieją i powietrza powinna pachnieć wiosną. Szczęście? Tak, wiem!

Zapamiętaj ten moment, wprowadzić w swoim szczęśliwym pamięci ciała od zjazdu na ulicę, a wkrótce będą doświadczać szczęścia codziennie rano, jak tylko odejść od wejścia!

. Albo – leżysz na plaży, słychać szum morza, a skóra wieje przyjemny, nieco chłodny powiew. Zrelaksować i poczuć się tak spokojny i szczęścia, poczuć się częścią pięknej harmonijnego świata. Zapamiętaj ten moment.

Fix wszystkie receptory.

Zdobądź te zdjęcia absorbuje te zdjęcia, a wkrótce zauważysz, jak wiele łatwiej żyć z uśmiechem szczęścia i doświadczenia.

Tak, ale oprócz obrazów szczęścia. są zdjęcia z miłości. tych naszych wewnętrznych obrazów, stosując wyrządzone życia, uczymy się: "To jest – miłość!"

Czasem zdjęcia kocham bardzo prosta: na przykład spotkać – i całować. Bardzo chcę pocałować – i całować. I całując, uczucie przyjemności i jego własne, i cieszyć swoją ulubioną. jego ukochana.

Albo budzisz się, a na stole są świeże kwiaty, które przyniosły swoich ludzi. I to nie 08 marca, a typowy dzień. Jak to możliwe? Ponieważ drogi jesteś do niego, bo on cię kocha!

Tak, wszystko jest w porządku, ale co to jest zasadnicza różnica? A ona? Podobnie jak w przypadku obrazu z miłości – to jest ten sam obraz szczęścia, ale to ukochanej. A w rzeczywistości, co to jest różnica, dlatego radości: pyszne czekolady lub piękny romantyczny wieczór?

Jest różnica, ale nie dla wszystkich. Dla człowieka, który przez Słowo "miłość" Miłość umysł konsumenta. Ona jest miłość-Kupię. pomiędzy obrazem zdjęć szczęścia i miłości nie ma różnicy. Multimedia, takie miłosne dotyczy przede wszystkim jego osobistych interesów i pragnień, a miłość i kochanek widzi tylko jako źródło przyjemności.

Dla człowieka kochał trochę inny od pyszne jabłka: "Kochanie jesteś mój!", Miłość do jabłka objawia podczas jego jedzenia, kiedy to sprawia przyjemność do gustu. A kiedy jabłko jest Pniak, przestaje być pewnym zainteresowaniem, a miłość jest ponad.

W takiej miłości jest możliwa opieka, ale to nie obchodzi, a dla ukochanej osoby, to dbanie o siebie. Również zadbać o właściwe rzeczy i drogie, aby służyć i zadowolony dłużej.

Jednak są ludzie, inni – ci, dla których nie jest miłość daje. Ona jest miłość opieki. Przewoźnik daje miłość troszczą się o kimś, kogo kocha. Dla niego interesy ukochanej lub są na tym samym poziomie, co jego własne, lub wyższy. I tak dla niego zdjęcia miłości będą sytuacje, w których daje szczęście do swojej ukochanej, a to staje się bardzo szczęśliwy.

Na zdjęciach daje miłość szczęście daritsya ulubionych i zdjęcia konsumentów miłosne – pochodzi z najbliższymi.

Share →