Żeberka z suszonych śliwek

Żeberka z suszonych śliwek

Główne składniki: wieprzowina, cebula, papryka, śliwki, Białe wino

Czas gotowania: 1 godzina

Nie tylko posiłek, w porównaniu do skuteczności oddziaływania na sercu człowieka z pieczonego kawałka mięsa. Ale Żeberka z suszonych śliwek odpowiednio wytrzymują konkurencję. To jest tak szybkie i łatwe w przygotowaniu danie, które z łatwością poradzić sobie z nim wszelkie nowicjusz. Suplementacja przynajmniej żebra nie trzeba nic robić: nie zanurzyć się lub owinąć lub marynować. Klasyczny duet – wieprzowiny i śliwek – jak zawsze na wierzchu, oraz soczyste cebula, przyprawy i pieprz.

Harmonia, oraz, co jeszcze powiedzieć.

Zapasy:

  1. Deska do krojenia
  2. Niż
  3. Patelnia z wysokimi bokami
  4. Nóż
  5. Plate małe – 2 szt
  6. Miska lub salaterki
  7. Ręczniki papierowe lub ręczniki kuchenne

Gotowanie żeberka ze śliwkami:

Krok 1: Przygotuj igredienty.

Składniki nie mają dużego przygotowania i nie jest skomplikowane. Najlepiej jest rozpocząć z suszonych śliwek. Choć będzie zaangażowany w cebuli, pieprzu i krawędzie go tyle razmoknet.

Śliwki umyć i pokrywa z zimnej wody, pozostawić na 15-20 minut.

Obrać i posiekać cebuli lub pierścieni, Transfer na talerzu.

Czy pieprz cięcia ogon, usunąć nasiona i pokroić w dowolny sposób, aby przenieść się na talerzu. Podobnie zrobić z ostrą papryką.

Żeberka pokroić na porcje są kawałki, umyć i osuszyć papierowym ręcznikiem lub papierowy ręcznik kuchenny. Zostaw je na pokładzie cięcia.

Krok 2: Przygotuj żeberka ze śliwkami.

Tak więc, wszystkie składniki mamy przygotowane. Wlać olej na patelni i wysłać ciepłe na średnim ogniu. Potrzebujesz dobrego patelni o wysokich bokach i grube dno. Podczas gdy pan jest ogrzewany, żeberka, posypać solą i pieprzem, świeżo zmielony jest najlepsze, a jeszcze lepiej z mieszanką papryki.

Dokładnie natrzeć solą i pieprzem do mięsa.

Żeberka przygotowane i patelni z olejem roślinnym jest już gorąca. Nadszedł czas, aby masło. Umieścić go na patelni i rozprowadzić żeberka w minutę, aż olej zaczął się palić. Dlaczego warto dodać masło i czy trzeba go w ogóle? Nawet jeśli masz wielki pan z powłoką nieprzywierającą, dobre mięso pieczone bez tłuszczu nie działa, szczególnie jeśli nie jest tłuste.

A jak okaże się soczyste i różowe żebra, a smak masła nim tylko skorzystać.

Smażyć kotlety o 10 minut. na złoty kolor. Dodaj cebulę i paprykę, wymieszać i smażyć na średnim ogniu około 5-7 minut cebula, aż przezroczyste.

Dodać śliwki (jeśli chcesz, może być wstępnie cięte) i wlać białe wino, dodać przyprawy, na przykład, są dobrze dostosowane chmiel-suneli. Przykryć pokrywką i dusić na małym ogniu około 20-30 minut do miękkości.

Krok 3: Podawać żeberka ze śliwkami.

Podawać gorące żeberka z suszonych śliwek. Warzywa i śliwki są same w sobie dobre danie. Odpowiednie nawet zieleni, świeże sałatki, ziemniaki puree.

Bardzo smaczne z pieczonymi ziemniakami.

Appetit!

– Alternatywnie, smażyć, aż żeberka gotowane oddzielnie, jeśli chcesz, aby uzyskać apetyczny skorupę, a nie dusić; cebuli i papryki, smażyć dodać śliwki, białe wino i gotować na wolnym ogniu przez około 10-15 minut. Rozprowadzić na talerzu i udekorować grillowane żeberka z suszonych śliwek, cebuli i papryki.

Share →