Zęby szynowanie

Zęby szynowanie

Koszt szynowanie zębów w naszym gabinecie można znaleźć na stronie Ceny

Bezpłatne konsultacje

szynowanie zębów na odbywają się w:

Zapisz się do konsultacji

po godzinie telefon

Wszyscy pacjenci prezent Profesjonalna pasta do zębów + VIP karta rabatowa kliniki.

Z naszych zębów wszystko może się zdarzyć. Ten banalny tatarski i utrata zębów w razie wypadku, jak również nieprawidłowe mobilność zębów. Na szczęście postęp w stomatologii pozwala poradzić sobie z większością chorób jamy ustnej, bez większych problemów i wysiłku. I nawet jeśli nie widziałem zaburzenia mobilności zębów, to może być zwalczane za pomocą metody znanej jako szynowaniem .

Niedawno, medycyna nie jest i nie może wiedzieć, jak radzić sobie z „zmienne” zęby, a w większości przypadków mobilności z II-III, a czasem nawet traktowane … I stopnia, a następnie usunięciu protezy i próbuje leczyć przyzębia uniknąć rozluźnienia zęby pozostają. Teraz, z pomocą szynowania w pacjentów klinik stomatologicznych mają okazję nie tylko do utrzymania zdrowych zębów, ale nawet ci, których mobilność jest 10 lat temu uznano za obiektywne wskazanie do usunięcia. Są cztery stopnie mobilności zębów, oraz w zależności od tego, co stopień mobilności pacjenta, lekarz przepisze leki, – wzmocnienie specjalne zęby gwintu.

Przed zabiegiem, szynowanie jest konieczne przeprowadzenie profesjonalnego czyszczenia dentystycznych – usuwanie kamienia nazębnego. Dziwnego, że wielu, nawet z problemem luźnych zębów, nie są tego świadomi, ponieważ tworzy się i trzyma zęby hartowane płytki nazębnej, tworzy iluzję prawdziwego uzębienia. Dlatego niektórzy pacjenci skarżą się na poluzowanie zębów po profesjonalnym czyszczeniu. W rzeczywistości, wina jest niedbałe dentyści i to poważny problem, który dotychczas nie można było wykryć, ponieważ niszczenia zamocowania zębów, dziąseł odbywał się pod warstwą stwardniałej tablicy.

Tak więc, przed rozpoczęciem procedury rozpadając, zęby czyszczenia wykonywane w warunkach klinicznych nie powiedzie się.

Szynowanie sama procedura jest oparta na zastosowaniu specjalnego materiału luzem obejmuje zęby i utrzymuje je w odpowiednim miejscu. W tym przypadku obciążenie jest rozłożone równomiernie na wszystkie części uzębienia, po przejściu procedury rozpadając. W tym celu specjalny wzmacniający (przędzy poliamidu aromatycznego), który jest stale pod obciążeniem.

Pozwala to uniknąć jakichkolwiek zmian pojedynczych zębów w uzębieniu. Jeśli stopień spulchniania zębów jest wysoka, Szynowanie dokonuje dwurzędowych – gwint jest stosowany w dwóch rzędach, a każdy z nich obejmuje kołowo luźne zęba.

Procedura szynowanie pozwala nie tylko naprawić każdy ząb, nachyloną Slacking, ale również, aby zrekompensować utracone zęby, od tej procedury, ryzyko zniszczenia przyzębia zębów wspierających praktycznie zniwelowane. To pozwala zrekompensować utratę szynowanie z uzębieniem z chorobami przyzębia, a tradycyjne metody protetyki, w tym implantacji, nie może poradzić sobie z zadaniem.

Szynowanie mogą służyć do dalszego wzmocnienia zębów podczas leczenia tkanki przyzębia, tak jak to zapewnia zmniejszenie naprężeń i unieruchomienie położenia obok zęba w jamie ustnej, a tym samym zminimalizowania możliwego pojawienia zanikiem i zapalenia w remisji i nawrotu.

W zależności od złożoności sytuacji są wyjmowane i nie wyjmowane opony. Dobre wymienny, które umożliwiają korzystanie z szynowanie technikę nawet z niepełną uzębienia. Ponadto, usuwalne opon umożliwia pełny dostęp do procedur higieny jamy ustnej, jak również do celów terapeutycznych, profilaktycznych i chirurgicznych procedur (jeśli to konieczne).

Zalety stałych opony są oczywiste: dobrze zapobiegawczego przeciążenia przyzębia, które nie może zostać osiągnięty przy użyciu wymiennego wzoru. Co do zasady, osoba wykwalifikowana na podstawie kompleksowej diagnozy stwierdza, jaki rodzaj opon stosowanych w każdym przypadku. Sugerowany do przeprowadzenia procedury w rozpadając kompleksu: jedyny sposób, aby pozbyć się problemów z uzębieniem.

W naszej klinice dentystycznej «Super Uśmiech” można zrobić szynowaniem przy użyciu nowoczesnych, a nawet innowacyjne techniki. Usługa ta jest przeprowadzana przez ekspertów wysokiej klasy, w połączeniu z najnowszych urządzeń i jakości materiałów są gwarancją skutecznego leczenia.

Share →