Zestaw ćwiczeń dla różnych kształtach

Zestaw ćwiczeń dla różnych kształtach

Chcesz mieć piękną sylwetkę, a nie tracić czas i pieniądze, aby odwiedzić siłownie? To ten artykuł jest dla Ciebie! W nim możemy szczegółowo opisać skomplikowane ćwiczenia w domu, które pomogą Ci w rekordowym czasie, aby wzmocnić mięśnie brzucha, bioder i dolnej części pleców.

Skuteczny zestaw ćwiczeń dla różnych kształtach:

Ćwiczenie pierwsze.

Weź pozycję wyjściową ze stopami rozstawionymi na szerokość barków i lekko zginanie kolana. Teraz zacząć robić na stoki (w każdym kierunku musi być dokonane co najmniej 1015 ćwiczenia). Po tygodniu stosowania tego ćwiczenia, można zauważyć pozytywne wyniki – znacznie zmniejszyć pas i boczne mięśnie się silniejszy.

Wykonywać sekund.

W tym ćwiczeniu należy podjąć w pozycji poziomej (najlepiej położyć na podłodze, na macie gimnastycznej) z tyłu, a następnie zacząć powoli podnieść prawą nogę aż do oporu, uważając, aby nie zgiąć kolano. Następnie powtórz na lewej nodze. Liczba powtórzeń dla każdej nogi – co najmniej dziesięć razy.

Ten dom nie jest trudnym zadaniem, będzie można wzmocnić mięśnie brzucha i nóg).

Trzecie ćwiczenie.

Po startowej ćwiczenie służy do wzmocnienia mięśni górnej prasy. Do jego wykonania, należy leżeć płasko na płaskiej powierzchni z tyłu, za pomocą maty do siłowni. Teraz trzeba się powoli podnosić nogę, z potrzebą klaskać dłonie poniżej kolana (przy maksymalnym wzroście pkt). Jeśli podczas tego ćwiczenia, tułów zostanie podniesiona – nie martw się.

W jednym podejściu powinno być dokonane co najmniej na pięć uderzeń dla każdej nogi.

Ćwiczenie czwarte.

Aby wykonać to ćwiczenie do rysunku muszą leżeć płasko na plecach i ugnij kolana. Teraz zaczynają powoli unieś miednicę, trzymając go w strefie maksymalnej dwadzieścia – dwadzieścia pięć sekund. W jednym podejściu do zrobienia 1520 powtórzeń.

Przy regularnym stosowaniu, to ćwiczenie wzmacnia mięśnie brzucha, pleców i pośladków.

Piąta ćwiczenia.

Połóż się na lewym boku. Teraz powoli unieś prawą nogę o dziewięćdziesiąt stopni, a przy jej prawą rękę i podnieść lewą nogę do prawej. Sam ruch jest powtarzany dla drugiej.

Jest to prosty, ale bardzo skuteczny w domu ćwiczenia pomogą wzmocnić mięśnie brzucha boczne i usunąć nadmiar tłuszczu z bioder.

Ćwiczenia po raz szósty.

Po domu ćwiczenia został specjalnie zaprojektowany dla trenerów unieść mięśnie ramion i klatki piersiowej. Ponadto dzięki jego realizacji, można szybko podciągnąć zwiotczenie skóry na rękach. Tak więc, do jego realizacji należy podjąć pozycję wyjściową – Połóż się na brzuchu. Teraz powoli wspinać się na ręce (ręce podczas wykonywania ten ruch jest lepiej umieścić szerokość barków), skrzyżować nogi na nogę, a następnie powoli nacisnąć podłogi 1015 razy (na tyle na początek).

Z każdym dniem liczba pompek rosnąć w czasie.

Ćwiczenia-e.

W tym ćwiczeniu należy przygotować matę lub koc siłowni – rozłożone płasko na podłodze i połóż się na plecach. Powoli unieś prawe i lewe nogi (może to być trochę pomóc sobie rękami, mocując je na biodrach lub w talii) i powoli, aby ich ruch „nożyczki”. Liczba powtórzeń zależy od trwałości fizycznej.

Poprzez ćwiczenia wzmacnia mięśnie bioder i prasie.

Ćwiczenia po raz ósmy.

Stań prosto (można oprzeć się o ścianę). Teraz zaczynają rogow złożone „łódź” z rąk do palców. To ćwiczenie jest bardzo skuteczny w walce z nadwagą na taśmie (tak zwane przez ludzi „zycie”).

Share →