Zestawy dla kreatywności: Zastosowanie

Zestawy dla kreatywności: Zastosowanie

Zajęcia aplikacja – bardzo przydatne i ciekawe prace twórcze, ponadto aplikacja zawarte w oficjalnym programie przedszkola. Jednak nie wszystkie dzieci są łatwo kontrolować za pomocą nożyczek, wyciąć i wkleić obraz na właściwym miejscu, powoduje pewne trudności.

Z zestawy zaprezentowane w tej części naszego sklepu Twoje dziecko będzie w stanie wykonywać swoją pierwszą aplikację, nawet jeśli on nie wie, jak pracować nożyczki, na które trzeba się tylko pragnienie, ale wynik pracy jest doskonała – jest z góry zagwarantować.

Widząc po raz pierwszy stworzyli własne ręce piękne jasny obraz, dziecko czuje dumę i ofensywny aplikacja.

Co to jest magiczna aplikacja?

1. wstępnie przygotowane podłoże, która jest podzielona na sekcje, – elementy przyszłego obrazu.

2. Każdy element obrazu dokładnie klejone na miejscu w taki sposób, aby nie uzyskać z krawędzią odpowiedniego obszaru.

3. Glina nie jest także konieczne, należy użyć taśmy klejącej.

4. Każdy element kolor jest już wstępnie cięcia i starannie forma ta jest oparta na filmie dość ostrożnie wyjąć i umieścić w odpowiednim miejscu.

5. Po zakończeniu pracy z tej samej taśmy samoprzylepnej, można dołączyć specjalną taśmę koronki w górnej części obrazu, dzięki czemu można powiesić go na ścianie.

Dlaczego to dziecko do podejmowania aplikacja?

1. Ćwiczenie rozwija zdolność do bycia ostrożnym, uprzejmy, aby skupić się na procesie.

2. Rozwija postrzeganie kolorów, dziecko pamiętam nazwy i nauczyć się rozróżniać każdy kolor.

3. W celu wprowadzenia pewnego elementu obrazu na stronie przygotowane dla niej, dziecko musi porównać obiektów według kształtu i wybrać sam.

4. dziecko zaczyna zdawać sobie sprawę, że ta część i cały, badania w celu określenia części określony temat.

Jaki obraz do tworzenia?

Dla małego chłopca jest bardzo ważne. Jeśli fotografowany obiekt jest interesujące dla niego, to będzie pracował o wiele więcej przyjemności, więc zwrócić uwagę na interesy swojego dziecka przy wyborze przedmiotów dla przyszłych zastosowań.

Oprócz opracowywania aplikacji zakresie zdolności – to jest po prostu bardzo zabawne i interesujące. W tym małym dzieckiem codziennie cud – wziął kawałek jasnym kolorze materiału, przycisnął ją do swojej pracy – i nie spada. Jak to się dzieje? Pamiętaj, aby wyjaśnić dziecku.

W ten sposób dziecko chwyta właściwości materiału i struktury naszego świata.

Share →