Zgadywania co Yuletide

Zgadywania co Yuletide

Zgadywania co Yuletide mają własną hierarchię.

Na przykład, większość dobrych dni dla wróżenia go w wieczór Bożego Narodzenia i Objawienia Pańskiego.

Pozostałe dni będą mniej efektywne z punktu widzenia, że ​​wróżby będzie mniej szczegółowe.

Odpowiedzi można dostać, ale bardziej rozproszone i być może nieco niezrozumiałe

w porównaniu z wynikami wróżenia w Boże Narodzenie i Święto Trzech Króli.

Okres Bożego Narodzenia przypada na wróżby 13 dni między Bożym Narodzeniem (w nocy z 6 07 stycznia) i chrztu (w nocy z 18 z 19 stycznia). Yule wróżby wyróżnia funkcji sprawia, że ​​im popularną formą wróżenia. Osobliwością tego jest fakt, że niemal wszystkie rodzaje wróżenia te dni, niezależnie od umiejętności wróżbitów mówienie prawdy. Spróbuj zgadywania zmianę książki lub czytać swoje przeznaczenie poprzez wróżby ręcznie.

Siły pozaziemskie, jak robi mi przysługę co roku dla tych, którzy chcą dowiedzieć się o ich losie.

Podobnie jak inne wróżby, wróżby na święta Bożego Narodzenia powinny być przeprowadzane na północy, sam. Lepiej rozpuszczają się pas włosów i goutweed. Dekoracje do niczego zbyt podczas wróżenia.

Miejsce wróżby odgrywa mniejszą rolę w uzyskaniu wiarygodnych i zgodnych z prawdą odpowiedzi.

Wysokie stężenie pytania postawione również odgrywa znaczącą rolę. Yule wróżby, i to nie jest wyjątkiem. Zanim zapytasz odgadnąć, trzeba jasno zrozumieć, co chcesz wiedzieć, a jeśli jesteś gotowy, aby otrzymać odpowiedź.

Czasami zdarza się, że prawda otrzymał z kart, fusów kawy lub wahadła przychodzi do głowy, ponieważ odrzucono je.

Wiele wróżby Bożego Narodzenia straciły znaczenie, nowoczesne dziewczyny nie przyszłoby do głowy rzucać buty przez płot lub uruchomić do młodych facetów i poprosić ich nazwę. Wiele wiedzy o starożytnej wróżenia stracił na Twoich oczach. Spróbujmy ożywić pamięć o naszych przodkach i pamiętać wszystkie wróżby świąteczne.

Yule wróżby.

Yule wróżby są najczęściej związane z zainteresowaniem o nadchodzącym prywatności. Imię i nazwisko osoby, jego szorstki wygląd, imię, data ślubu – to wszystko można znaleźć. Zacznijmy od nazwy. W godzinach wieczornych, jeden dzień na ulicy przejść do Yuletide pierwszy przybysz do człowieka i zapytać go o imię. Imię męża, a nazwa będzie twój przyszły mąż.

Dużo więcej zabawy chodzić wielką firmę i nękać przechodniów z tym pytaniem.

W magicznych dni zgadywania na okres świąt Bożego Narodzenia historię można opowiedzieć o przybliżonej dacie ślubu. Na jego daczy rzucić buty ponad ogrodzeniem. Jeśli buty spadły na drodze skręcić w lewo lub w prawo, palec, to będzie sądzony w kierunku panny młodej pary odbędzie w tym roku.

Jeśli buty spadły nosa w domu, pobyt na półce na kolejny rok.

Idąc przed zamarznięciem do domu, możesz kontynuować zgadywanie z świece, lustra, zbóż i pierścieni. Każda metoda daje wynik. Yule wróżby na pierścieniach w zadzie polega na tym, że dziewczynki się razem i chowają pierścienie na sicie. Górny pierścień zasypane kaszę i każda dziewczyna powinna zebrać garść ziaren.

Jeśli złapany w garść pierścienia, ślub szybko, bez pierścieni – siedzieć na półce, aż do następnego Bożego Narodzenia. Jeśli złapał go za ring – dobry znak, wskazujący na długie szczęśliwe małżeństwo.

Lubię myśleć o dziewczynie i wosku lub żółtka. Zgadywania na Yuletide stosując metodę wosku przygotowania jest inaczej, ale istotą jest. Świeca świece woskowe lub ogórki podsycane do stanu ciekłego. Możesz użyć tego prostego łyżkę i świeczkę lub stopić wosk w kąpieli wodnej. Po otrzymaniu płynnego wosku, natychmiast wlać wodę w basenie lub miski.

Mrożone wosku figury sami wywołują siebie myśli o tym, co czeka na Ciebie w przyszłości.

Z tego samego celu, zamiast wosku można użyć białka jaja. To musi być surowe wlać do pojemnika z wodą i, pomimo tego, że okazało się, zostawić zdolności do 03:00 w spokoju, z dala od innych miejsc. Zgadywania na Yuletide na białko jaja jest taka sama, jak w przypadku wosku.

Według rysunku, wynikające woda może określić swoją przyszłość.

Szykując się do łóżka, nie zapomnij o poduszkę. Jest opiekunem nie tylko marzenia, ale także sekret prawdziwego pożądania. Przed pójściem do łóżka, możesz napisać kilka notatek z ich życzeniami i umieścić pod poduszką.

Rano, pierwszą rzeczą jaką należy uzyskać jedną z gazet. Co jest napisane, a odbywa się to w nowym roku.

Yule wróżby przez te same metody i znaleźć oferty imię przyszłego męża. Napisz imiona męskie na kartkach papieru i umieścić go pod poduszkę rano, sięgnąć po pierwszy dostępny. Jaka jest nazwa ciągnąć, a oni nazywają swojego męża.

Jak widać, wiele przyzwoite, wszystkie wróżby na nowy rok – święta, Boże Narodzenie, Objawienie Pańskie, a inni mają swoją własną historię i tradycje. Wszystko to wskazuje na popularność tej porze roku, aby dowiedzieć się o ich losie, nie przegap swojej szansy, aby dowiedzieć się o przyszłość teraz!

Uwaga

W najróżniejszej literaturze i internecie łatwo można znaleźć przyzwoitą interpretacji różnego rodzaju. Ponadto, istnieje możliwość komunikowania się w wirtualnej przestrzeni z tymi, którzy są zaznajomieni z tematem ezoteryczne niż rok i poprosić o poradę.

Share →