Zięć i synowa

Zięć i synowa

W konflikcie pomiędzy matką teściowa i bardzo ważne miejsce i zachowanie całkowitej mężczyzn (syna i męża). To zależy od jego działań rozwiązanie tego konfliktu.

Złote zasady relacji teściowa – córka .

Po pierwsze, dostosuj się do dobrych relacji z córką. Żyją z hasłem: "W trosce o szczęściu i pokoju mojego syna, muszę odnieść się do żony w stosunku",

Po drugie, nie dbać o młodej rodziny, pomaga córce w miarę możliwości, i tylko wtedy, gdy prosi Cię o tym.

Po trzecie, młode opuszczają swoje życie i pamiętać, jego ukochana, o swoim życiu osobistym, jego długie marzenia i pragnienia i zacząć żyć dla siebie. Zasługujesz na to. Zasługujesz na to.

Złote zasady relacji córki – w-prawa:

Pierwszy – ustawić się na przyjazne stosunki z jej teściową. Gościnność, małe gifts- niespodzianek, humor, omówienie wydarzeń dziennie, znacznie skrócić dystans psychologiczny z matką męża.

Po drugie – do niezależnego i bardzo uważać, aby nie przyjmować ich orzecznictwa i obawy o swoje dziecko.

Trzeci – w powstających konfliktów w-prawa, nie idź na ataku, a wręcz przeciwnie – do schroniska i angażować męża za to, co będzie «razrulil» Sytuacja spokojnie.

Legendarne, problemy w związku sprowokować teściowa – córkę.

1. Instalacja-in-law: « To nie pasuje do niego», Teściowa przekonany, że córka nie może samodzielnie zapewnić jej syn komfortową egzystencję. Krytyka działań córka.

Syn z córką oszczerstw.

Jedyną receptą na córkę w tej sytuacji stale przypominać sobie: "Dla dobra naszej rodziny, muszę odnieść się do matki mojego męża w stosunku",

Jedyną receptą na człowieka, w tej sytuacji, aby chronić swoją żonę, za które jest odpowiedzialny. Jeśli on jest w stanie ustalić niezbędny dystans między nim a matką, rodzina nadal.

2. Instalacja w-prawo: « Ja wiem lepiej, jak wychowywać wnuki»,

Jedyną receptą na teściową w tej sytuacji, aby zrozumieć, że nie mama babcia nie zastąpi jej nienaturalny przebieg wydarzeń. Dzieci potrzebują rodziców. Życie osobiste teściowej potrzeby i własne interesy.

Co zrobić, jeśli wyjście córki konfliktów – znalezione w-prawo?

Pozostaje jednym — rozproszyć.

Dalej żyć w-prawo, tym bardziej prawdopodobne, aby dowiedzieć się człowiek odpowiedzialny za ich rodziny i rozwijać zdolność do rozwiązywania swoich problemów rodzinnych.

Dalej żyć od kilku (szwagierka), szybciej przyzwyczaić się do poglądu, że twój syn jest dorosłym mężczyzną, a on ma swoje życie i trzeba – ich własne.

Share →