Ziemniaki pieczone w piecu na akordeonie

Ziemniaki pieczone w piecu na akordeonie

Oryginalny pomysł składania pieczonymi ziemniakami. To danie z pewnością wytwarzają ogromne wrażenie na znajomych. Smak chipsów ziemniaczanych w połączeniu z serem i złoty ostry trochę czosnku, będzie cały zachwyt. W tym samym czasie tworzenia tego arcydziełem jest bardzo prosty, a czas można spędzić sporo.

Tak więc, przepis gotowania nazwie ziemniaki pieczone w piecu na akordeonie.

Składniki do gotowania pieczone ziemniaki w piecu: akordeon

Zapasy:

  1. Piekarnik
  2. Pan
  3. Niż
  4. Deska do krojenia
  5. Ręczniki papierowe
  6. Tarka
  7. Płyty
  8. Pędzel Kuchnia
  9. Danie RSS

Gotowanie pieczone ziemniaki w akordeonu piekarnika.

Po pierwsze, musimy przygotować ziemniaki. Aby to zrobić, należy dokładnie umyć pod bieżącą wodą z ziemi, piasku i innych zanieczyszczeń. Następnie osuszyć papierowym ręcznikiem kuchennym i przeniesiony na pokładzie rozbioru. Używać noża do zadawania cięć w całej korzenia w odstępach około 5 milimetrów.

W tym cięcia ziemniaków do końca nie potrzebują tyle, aby nacięcie ponad połowę. Następnie przesuwamy przetworzonych ziemniaków w misce lub innym pojemniku.

Krok 2: Przygotuj nadzienie

Teraz czosnku z łuski noża i umyć pod bieżącą wodą. Dalsze ułożone na pokładzie cięcia i pokroić na małe kawałki, o dowolnym kształcie. Następnie przesunąć składnik cząstek w głębokim talerzu lub w misce.

Następnie przesuwamy wymaganą ilość czosnkowym masłem i suszonej pietruszki.

Następnie wziąć ser i wyciąć kawałek, ważący około 20 – 30 gramów. Następnie tarce o małych otworach rozmieszczone na miskę, w której przygotowujemy nadzienie i przetrzeć plasterek sera. Dodaj wymaganą ilość soli i pieprzu.

Następnie, zaczynając od talerza wygina oleju, mieszając z innymi składnikami w celu otrzymania jednorodnej masy do napełniania. A potem, odstawić.

Krok 3: plasterki sera

Przekazywane pozostałym serem deska do krojenia z nożem i pokroić na komponentów na grubości od 2 – 3 mm. Tak więc, wielkość płytek ser musi być takie, aby pasować do wycięć na ziemniaki.

Krok 4: tworzą potrawę z ziemniaków

Teraz zaczyna się najciekawszy etap przygotowań, rozpocznie miękkie ziemniaki. Z kolei kawałki zawrzeć talerz z serem i czosnkiem kremowym nadzieniem. I zrobić to na tyle precyzyjnie, aby ziemniaki pozostał z jednej strony cały.

Krok 6: służyć w pieczone ziemniaki akordeon piekarnika

To danie jest serwowane na gorąco, jako drugi. Podobnie jak inne danie z ziemniaków. to jest idealne na obiad lub kolację, a także dekoracji świątecznym stole. Raduyte ich bliscy są nie tylko smaczne, ale również piękne jedzenie!

Appetit!

Wskazówki do receptury:

– Ser w tym przepisie, można użyć innego przykładem ruszt parmezan, cheddar i świeckich. Lub inny ulubionych serów.

– Z tego przepisu, to najlepiej, aby korzystać z nowych ziemniaków.

– W kawałków ziemniaka nie tylko świeckich, ale wszystkie sery warzywa, takie jak pomidory lub papryki. Lub jakikolwiek składnik mięso, takie jak pieczeń wołowiny, boczku lub kurczaka, wstępnie gotowane lub smażone.

– Przed rozpoczęciem gotowania tej potrawy z góry, zdjąć z masła lodówka, że ​​udało się pozyskać temperaturę pokojową topi. Podczas gotowania ziemniaków.

Share →