Zwiększona siła

Zwiększona siła

blog o rosnącej sile

Jak zwiększyć moc?

Wzrosła potencji u mężczyzn – Jest to normalny proces fizjologiczny, który jest obserwowany i martwi każdej osoby, dla której regularnie seks jakości – jeden z elementów pełnego życia. Wzmocnienie męskiej potencji – To jest zupełnie normalne pragnienie każdego człowieka, dobra siła pozytywny wpływ na jednostki siebie jest jego duma, jest to jedna z głównych cech swoich mężczyzn wypłacalności.

i jeden, nawet porażka w łóżku natychmiast podać człowiek zastanawiać, co przyniesie jutro? Nie powtarzaj to rozczarowanie? Jak będę kochankiem dla ukochanej kobiety? po czym natychmiast pojawia się idea zwiększenie siły działania. Ale nie każdy wie, jak zwiększyć ich męskiej potencji, jeśli, nie daj Boże, przyjdź do mrocznych dni.

Od najdawniejszych czasów ludzkość zgromadziła fundusze, które mają wpływ zwiększenie potencji. które przyczyniają się do zwiększenia potencji seksualnej i przyjemności. Starożytni Grecy uważali nawet tych funduszy – afrodyzjaki, słowo jest zgodne z imienia greckiej bogini miłości Afrodyty. Prominent wśród afrodyzjaków zajmują miłość żywności – żywności, które zwiększają męskiej potencji. Produkty te stanowią podstawę seksualnej miłości-gotowania.

Afrodyzjaki mają kilka funkcji: stymulują poczucie seksualnej i chęć przyczynienia się do odmłodzenia organizmu, zwiększenie męskiej potencji, wysokiego poziomu obsługi funkcji seksualnych.

długi czas panuje przekonanie, że mężczyzna Aktywność seksualna są bardzo użyteczne produkty, które aktywujące wpływ. W Europie i Ameryce jest przypisana do konkretnego efektu orzechami i surowych jaj kurzych. Na Wschodzie, używane i rzadkie „produkty” egzotyczne: jądra różnych zwierząt, krew węży, rogów nosorożca, a jak ekskluzywne.

Obecnie Naukowcy odkryli, że siła normalna i aktywnego życia seksualnego wpływa na obecność pokarmu, w codziennych ludzi „witaminy rozmnażania” – witaminy E, witaminy A i witaminy B. Te witaminy wzmocnienia przewodzeniu impulsów nerwowych. Ważne jest, aby zwiększyć siłę i ilość przyjmowanego dziennie po posiłku. Przejadanie się nie przyczynił się do zwiększenia siły.

W jednym z starożytnym indyjskim traktacie pisemnej: „Polzheludka należy wypełnić jedzeniem, jedną czwartą – wody i innego kwartale – muszą być puste, aby kontrolować oddech.”

Wykończenie preludium. Kolacja dla prawdziwego mężczyzny. Po pierwsze, głównym składnikiem powinny być obiad pieczone mięso. Ale to powinno być odpowiednio służyć.

Można położyć na stole miskę z orzeszków ziemnych. Jest to gwarancja, że ​​w nocy będziesz na wysokości, a nie raz. Bardzo zwiększa zużycie moc orzechów i miodu – o tym wiedział, nawet nasi dziadkowie. Chiny od dawna wzmocnienie erekcji mężczyzn stosować migdały.

Starożytni Aztekowie w nocy jeść awokado są bogate w witaminy A i K awokado (istnieją dowody, że Aztekowie zwany awokado nawet jądra słowo). Jest dobrze znane, że owoce kokosa zwiększyć liczbę spermy. Termin – będzie poprawa jakości spermy.

Szparagi – pomoże osoba, która cierpi z powodu chorób prostaty, aby utrzymać swoją moc jako warzywo w nadmiarze jest konieczne w tym przypadku, wapń, potas, fosfor.

Share →