Życzenia SMS z 8 marca do kolegi

Życzenia SMS od 08 marca

Sms pozdrowienia od 08 marca do kolegi

***

Nasz zespół jest piękne, uśmiechając się, wszystko będzie tak często przy stole. Życzymy koledze z serc więcej szczęścia i emocje aż do nieba.

***

Wiosna piękne, świecące światło w sercu, nawet do dziś, 08 marca, przedstawi co najmniej knapweed. Ładny po wszystkie uwagi, jego wartość od dawna nam niespodziankę. Tak wiele dobrego w życiu, to uwierzyć, nawet jeśli nigdy nie opuszcza.

***

Cały dział tyłem na kolanach. Jesteś prawdziwym przyjacielem i nasz przyjaciel. Nie znam nikogo bardziej piękne i starannego możliwe dziewczyny bojowych. Kobieta urok nie trzymać, uczciwość i otwartość piękno dopasować.

Każdy chciałby kobiecie siebie. I życzymy szczęścia swojej rodziny.

***

W dni powszednie spędzamy razem – cały dzień z ośmiu do pięciu, ale my nie stoimy, chcemy iść do przodu. I bez twój zatopiony daleko nie zostawi. Staramy się pielęgnować i nigdy nie boli.

Jako pracownik, przyznamy – Nie masz najlepszy na świecie, masz czas do opieki zawsze i wszędzie.

***

Wiosną, 8 marca Pragnę pogratulować najbardziej, chcesz prostą obsługę i skrócony dzień. Niech każdy dzień będzie świętem, a życie jest pełne kolorów, a często jest to konieczne do radości, bo dostaliśmy tylko jedno życie!

***

Szkoda, że ​​szef spacery, uśmiechnął się skromnie i opłacone w całości. Jesteśmy twoje osiągnięcia, uczciwy, szacunek, a cały zespół na 08 marca gratulacje.

***

Wszystko mężczyzna połowa chcesz z serca, aby zarobić więcej, a nie ani grosza żałosne. Twój talent jest bezcenne, ważne, choć towarzyszy sukces. Dzień prosty biznes i harmonijny, tak będzie zawsze!

***

Nasze szczere kolega jesteśmy gotowi serdecznie życzymy beztroskiego szczęścia i prysznic. Załóżmy, że nie gryźć ostrożność, i smutek zapomnieć o drogę, i niech twój próg awarie nie będzie jeszcze trochę.

Share →